Hakkımda

1982’de İzmir’de doğdum. 2001 yılında Koç Özel Lisesi’nden, 2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum.

Üniversite eğitimim süresince ilgi alanlarım doğrultusunda yarı-zamanlı olarak bir teknoloji firmasında grafik tasarım yaparak girdiğim iş hayatına, mezun olduktan sonra tam zamanlı olarak İnsan Kaynakları alanında devam ettim. Uluslararası firmalarda yoğunlukla yetenek yönetimi, eğitim, ölçme-değerlendirme ve işe alımda aktif rol aldım ve süreçleri yönettim.

15 yıllık İnsan Kaynakları deneyimim bana insanlarla yakın çalışma, iş dünyasında ve özel hayatlarında yaşadıkları sorun ve zorluklara yakından tanık olma şansı tanıdı. Bu sürenin sonunda, eğitimini almış olduğum alana geri dönerek uzmanlaşmaya karar verdim. Üsküdar Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamladım. Bugüne kadar hem eğitim hem iş hayatında edindiğim teorik bilgi ve tecrübe ile Klinik Psikolog olarak İstanbul’da bireysel terapi seansları gerçekleştiriyorum.