Hakkımda

1982’de İzmir’de doğdum. 2001 yılında Koç Özel Lisesi’nden, 2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum.

Üniversite eğitimim sonrasında 15 yılı aşkın süre yönetim danışmanlığı ve insan kaynakları alanında çalıştım. Uluslararası ve yerel firmalarda yoğunlukla yetenek yönetimi, eğitim, ölçme-değerlendirme ve işe alımda aktif rol aldım ve süreçleri yönettim. Kurumsal hayatta geçen uzunca sayılabilecek bu sürenin sonunda, eğitimini almış olduğum alana geri dönerek uzmanlaşmaya karar verdim.

Üsküdar Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamladım. Bugüne kadar hem eğitim hem iş hayatında edindiğim teorik bilgi ve tecrübe ile Klinik Psikolog olarak İstanbul’da bireysel terapi seansları gerçekleştiriyorum. Seanslarımda ergen ve yetişkinlerle çalışıyorum.

Psikoterapi ve psikolojik danışmanlık alanlarında terapistin kişisel gelişimini sürdürmesinin önemine inanıyorum. Bu çerçevede sahip olduğum lisans ve yüksek lisans eğitimine ek olarak güvenilir dernek ve eğitmenler tarafından verilen güncel eğitimleri takip ederek katılıyorum. Cinsel terapi, aile ve çift danışmanlığı, şema terapi, uzay ve havacılık psikolojisi, EMDR gibi mesleki eğitimlere ek olarak, düzenli süpervizyon alarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Pandemi süresince sadece online olarak sürdürdüğüm seanslara 2022 yılı itibari ile danışanların ihtiyacına uygun olarak online veya yüz yüze olarak devam etmekteyim.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close